kszrnyh@mzsk.hu
Móricz Zsigmond Megyei és Városi Könyvtár 4400 Nyíregyháza Szabadság tér 2.
42/598-888

Országos Könyvtári Napok 2022. eseményei megyénk településein

(2022.09.29. 13:22)

Az Országos Könyvtári Napok előadói az alábbi települések szolgáltatóhelyein tartják előadásaikat!

Kacagó Bábszínház előadásai:

Október 6.

9:00 Pátyod

11:00 Csengersima

13:00 Rozsály

16:30 Szamoskér

Október 7.

9:00 Géberjén

11:00 Nyírjákó

13:00 Nyírkércs

Gálik Tamás fizikus Fizika Show-ja:

Október 3.

9:00 Ura

12:00 Vállaj

Október 4.

9:00 Szabolcsveresmart

11:00 Tornyospálca

13:00 Komoró

Október 5.

9:00 Tiszabecs

12:00 Túristvándi

14:00 Kocsord

Október 6.

9:00 Petneháza

11:00 Szabolcsbáka

13:00 Ramocsaháza

Nyulász Péter író-olvasó találkozója:

Október 3.

9:00 Ramocsaháza

11:00 Berkesz

13:00 Gyulaháza

Október 4.

9:00 Tiszabezdéd

11:00 Eperjeske

15:00 Márokpapi

Slágerrandevú- a Színház színészeinek előadása

Október 7.

11:00 Szabolcsveresmart

17:00 Beregdaróc

Október 8.

16:00 Mezőladány

Ákom - Bákom Bábszínház előadásai

Október 4.

8:30 Szatmárcseke

10: 00 Kölcse

11:30 Milota

Október 5.

9:00 Apagy

11:15 Nyírvasvári

14:00 Nyírgyulaj

Október 6. 

9:00 Géberjén

11: 00 Fényeslitke

14:30 Tiszakanyár

Tüneth együttes zenés előadása:

Október 3. 

9:00 Zsurk

11:00 Kékcse

Október 4.

9:00 Csengerújfalu

11:00 Ura

Október 5.

11:00 Tiborszállás

Október 6.

9:00 Nyírgelse

Október 7.

11:00 Balsa

13:00 Timár

John Cure író előadásai:

Október 3.

9:00 Nyírparasznya

11:00 Őr

Október 4.

9:00 Biri

11:00 Bököny

14:00 Szakoly

15:00 Nyírtét

Október 5.

11:00 Tiszakanyár

13:00 Záhony

Október 6.

9:00 Gégény

11:00 Pátroha

13:00 Beszterec

Galamb Alex motivációs előadása fiataloknak:

Október 3.

9:00 Tiszakanyár

11:00 Tuzsér

13:00 Mezőladány

15:00 Döge

Október 6. 

9:00 Ópályi

11:00 Mátészalka

14:00 Nyírkáta

Hajdu Ágota zenepedagógus foglalkozásai:

Október 3.

9:00 Szabolcs

11:00 Tiszanagyfalu

13:00 Szorgalmatos

Október 4. 

9:00 Pusztadobos

11:00Nagydobos

13:00 Nyíribrony

Október 5.

9.15 Bátorliget

11:00 Ömböly

13:00 Terem

Simon Szilvia környezeti nevelő előadásai:

Október 5.

11:00 Eperjeske

14:00 Mándok

Október 6.

9:00 Papos

13:00 Őr

Október 7.

9:00 Ilk

11:00 Nagyvarsány

13:00 Gyüre

Eckhardt Gábor zongoraművész zenefoglalkozásai:

Október 4.

9:00Tiszabecs

11:00 Túristvándi

12:30 Kölcse

Október 5.

9:00 Kótaj

11:00 Nyírbogdány

13:00 Jármi

Október 6.

9:00 Gyüre

11:00 Ilk

13:00 Szamosszeg

Kósáné Csalah Anita mentálhigiénés előadása:

Október 3.

17:00 Csaroda

14:00 Tiszaszalka

16:00 Jánd

Október 7.

9:00 Komoró

16:30 Nyírmeggyes

Bumberák Maja mesefoglalkozásai:

Október 3.

8:00 Pusztadobos

10:00 Hodász

13:00 Jármi

Október 4.

10:00 Szamosbecs

11:00 Győrtelek

14:00 Kocsord

Október 5.

10:00 Barabás

13:00 Lónya

14:00 Gelénes

Mandala Dalszínház előadásai:

Október 3.

9:00 Penészlek

11:00 Nyírlugos

14:00 Napkor

Október 5.

9:00 Nyírparasznya

11:00 Vaja

13:00 Őr





vissza